Na terenie Bożkowa ruszają zdjęcia do nowego amerykańsko-niemieckiego serialu. Poszukiwani są statyści.

Chcesz zagrać w serialu? To idealna okazja, żeby zgłosić się na statystę. Być może to droga do międzynarodowej sławy? Tym bardziej, że w serialu wystąpi słynny aktor David Hasselhoff, znany między innymi z serii “Słoneczny patrol”.

Wymagania. Jak się zgłosić?

Poszukiwani są statyści w wieku od 16-stu do 60-ciu lat. Wystąpić mogą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Odgrywane będą role fanów i dziennikarzy. Stawka za jeden dzień zdjęciowy wynosi 100 zł brutto. 

Aby się zgłosić, wystarczy wypełnić formularz pod tym linkiem – https://form.jotform.com/seriale/bozkow. W formularzu należy podać m.in. dane kontaktowe, wzrost, numer buta i rozmiar ubrań.

Zdjęcia będą kręcone w dniach 6 i 8 września 2021 roku. 

Co to za serial?

W Bożkowie będzie kręcona amerykańsko-niemiecka komedia kryminalna “Ze Network”. Twórcami serialu są Christian Alvart i Arend Remmers. Panowie znani są ze współpracy przy serialu “Berlińskie psy” – niemieckim kryminale. Gwiazdą serialu, a zarazem jego głównym bohaterem będzie David Hasselhoff – amerykański aktor i piosenkarz, który pobił rekord Guinnessa. Wygrał w kategorii “Najczęściej oglądana gwiazda telewizyjna na świecie”. Zagrał w wielu filmach i serialach, jednak najbardziej kojarzony jest z ról w “Nieustraszonym” oraz “Słonecznym patrolu”. W obu produkcjach zagrał główną, niepowtarzalną rolę. Zarówno obie serie, jak i sam David Hasselhoff, potocznie nazywany “Hoffem”, są klasykami światowej telewizji lat. 80 i 90. XX wieku.

Hasselhoff zagra w serialu samego siebie. Historia opiera się na przyjeździe aktora do Niemiec w celu zagrania roli na deskach prestiżowego teatru w Berlinie. Jak się okazuje, w wyniku niedomówień, aktor dostaje rolę nie w Berlinie, a pod Berlinem, w małej miejscowości Görlitz. Miasteczko leży na granicy z Polską. Gdyby tego było mało, Hasselhoff zostaje wplątany w międzynarodowy spisek. Będzie musiał skonfrontować się z mordercami z czasów zimnej wojny.

Serial zostanie wyprodukowany przez niemiecką firmę Syrreal Entertainment we współpracy z CBS Studios.