Zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowej Rudzie na interesujące spotkanie autorskie z Martą Kucharską, utalentowaną pisarką i poetką z Dolnego Śląska, która poza literackim zamiłowaniem jest również lekarzem wirusologiem. Rolę prowadzącego spotkanie przyjmie Karol Maliszewski.

W najbliższy poniedziałek, 23 października, o godzinie 14:00 w Sali Widowiskowej filii MBP w Słupcu, odbędzie się to niezwykłe spotkanie z Martą Kucharską. Celem eventu jest promocja najnowszej książki autorki, zatytułowanej Tarnina. Dyskusję na temat tej powieści poprowadzi Karol Maliszewski.

Książka Tarnina to powieść drogi Marty Kucharskiej, która ukazała się na rynku w listopadzie 2022 roku. Jest to opowieść o podróży, ale nie jest to typowa trasa – to polna ścieżka, którą pokonujemy przechodząc przez pierwotny bukowy las, pokrzywy, ostępy i bagna. Tę drogę zdobi malownicza wiejska sceneria oraz przemierzanie zarówno przeszłości, jak i teraźniejszości. Choć cel tej podróży przez długi czas pozostaje niejasny, walka o jego osiągnięcie okazuje się być wartościowa.