W nadchodzącą sobotę, Centrum Turystyczno – Sportowe w Słupcu, stanie się miejscem występu znanej gwiazdy sceny disco oraz aktora telewizyjnego – Skolima. Ten popularny artysta, znany również jako Konrad Skolimowski, zaprezentuje swoje umiejętności wokalne publiczności.

Miejski Ośrodek Kultury w Nowej Rudzie serdecznie zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się 28 października, o godzinie 18:00. Skolim, młody i obiecujący piosenkarz, zasłynął również dzięki swojej pracy aktorskiej. Szerszej publiczności jest znany przede wszystkim z roli Patryka, brata Jowity, w popularnym serialu „Barwy szczęścia”. W swojej karierze aktorskiej miał też okazję wystąpić w takich produkcjach jak „Dziewczyny ze Lwowa” czy „Echo serca”.

Jako wokalista disco polo, Skolim cieszy się dużą popularnością. Jego utwory zdobywają ogromną liczbę odtworzeń na YouTube, często dochodząc do wielomilionowych wyników. Na koncercie nie zabraknie jego najpopularniejszych hitów, takich jak „Wyglądasz Idealnie”, „Moja Dama”, „Dawaj Królowo”, „Cały Płonę” czy utwór „Mamuśki”, nagrany we współpracy z Mr.Max.