Nowa Ruda poszukuje ludzi do pracy! Jeśli aktualnie szukasz pracy dorywczej, jesteś w trudnej sytuacji finansowej lub po prostu masz wolny czas, zgłoś się w odpowiedzi na któreś z podanych ogłoszeń.

Zostań statystą w filmie!

Jeśli masz talent aktorski i od zawsze marzyłaś/eś o wystąpieniu na ekranie to dobra okazja. W Nowej Rudzie będzie kręcony film fabularny, do którego potrzeba statystów w wieku od 20 do 70 lat. Rekrutacją zajmuje się Agencja FILLSTUDIO.

UWAGA! Termin kręcenia scen wypada od 18 do 23 sierpnia. Nie jest jeszcze za późno, ale trzeba się spieszyć ze zgłoszeniami.

Aby się zgłosić należy na adres [email protected]  wysłać: 

  1. zdjęcie całej sylwetki ciała, 
  2. imię i nazwisko, 
  3. wiek oraz wzrost, 
  4. numer telefonu 

W tytule maila trzeba wpisać: NOWA RUDA. Wynagrodzenia wynosi 90 zł za każdy dzień. Pieniądze wypłacane są na bieżąco na planie. Powodzenia!

Poszukiwany nauczyciel języka angielskiego!

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Nowej Rudzie przy ul. Kolejowej 15  brakuje nauczyciela od języka angielskiego. Jeśli masz już doświadczenie w prowadzeniu zajęć lub jesteś na ostatnim roku studiów, na kierunku filologia angielska, skontaktuj się z numerem 74 872 25 63. 

Warunki pracy: umowa o pracę, start 1 września, czas – ok. 2,5 godz. w tygodniu.