Czołowe zderzenie na środku szosy

Do czołowego zderzania dwóch samochodów doszło w poniedziałek, 2 stycznia koło godz. 18:00 na ul. Niepodległości. Kierująca volkswagenem, 27-letnia kobieta zatrzymała się na środku lewego pasa jezdni, aby złapać błąkającego się przy ulicy psa. Nadjeżdżająca z naprzeciwka 47-letnia kobieta, kierująca oplem nie zdążyła wyhamować i doszło do zderzenia czołowego. 27-latka otrzymała mandat oraz 10 punktów karnych.

Nietypowa kradzież. Policja szuka sprawców

Do nietypowej kradzieży doszło 30 grudnia w Nowej Rudzie. Nieznani sprawcy przywłaszczyli sobie 15 sztuk kształtowników, o długości 3 m każdy. Łączna wartość skradzionego mienia szacowana jest na ok. 3 tys. złotych. Jeśli ktoś był świadkiem tego zdarzenia powinien niezwłocznie zgłosić się do Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Samochód uderzył w drzewo

30 grudnia doszło do wypadku, w którym to 21-latka kierująca samochodem marki audi uderzyła w drzewo. Przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Zarówno kierująca kobieta, jak i jej pasażer zostali przewiezieni do szpitala.