Piast Żmigród pokonany 0:2

Piast Nowa Ruda radzi sobie nie najgorzej, choć ogólny bilans naszego zespołu mógłby być zdecydowanie lepszy. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Wprawdzie rozgrywki w naszej klasie pomału dobiegają końca, a dzięki postawie naszych piłkarzy Piast Nowa Ruda zyskał dodatkowe 3 punkty. W wyjazdowym meczu nasza drużyna pokonała wynikiem 0:2 Piast Żmigród.

Przebieg meczu

Trzeba przyznać, że chyba nikt od pierwszych minut nie był w stanie przewidzieć jak dokładnie potoczą się losy tego spotkania. Wszystko wskazywało na to, że mamy do czynienia ze starciem dwóch równorzędnych zespołów. I rzeczywiście – w ciągu pierwszych 45 minut nie mieliśmy do czynienia z żadną akcją zakończoną golem. Obie drużyny schodziły do szatni z wynikiem 0:0. Przez większość czasu drugiej połowy także nie działo się nic ciekawego. Dopiero w 76 minucie Mateusz Poświstajło zdobył gola na 0:1 dla Piasta Nowej Rudy. W 6 minut później Kamil Młodziński podwyższył na 0:2 – i tyle właśnie wygrali goście.