Andrzej Sobolewski, kapitan lokalnego klubu wędkarskiego, planuje zorganizować wyjątkowe świętowanie Dnia Dziecka. Chce zaprosić do wspólnej zabawy aż czterdzieści par – dzieci wraz z ich rodzicami lub opiekunami. Tego dnia na maluchów czekać będą nie tylko emocje związane z łowieniem ryb, ale także różnego rodzaju nagrody.

Sobolewski przedstawił szczegółowy plan tego dnia. Zbiórka uczestników ma się rozpocząć o godzinie 9:00 rano. Następnie, od godziny 10:00 do 12:00 dzieci będą miały okazję do sprawdzenia swoich umiejętności wędkarskich. Kapitan jednak zaznacza, że młodzi wędkarze muszą przynieść ze sobą swój własny sprzęt lub pożyczyć go od rodziców, gdyż organizatorzy nie dysponują odpowiednią ilością akcesoriów wędkarskich.

Ale to nie koniec atrakcji. Po zakończeniu łowienia na małych wędkarzy czekają atrakcyjne nagrody: paczki, medale, dyplomy oraz puchary. Sobolewski zwraca się jednak z apelem do firm działających w okolicy o sponsorowanie nagród. Wszyscy chętni do wsparcia inicjatywy bądź udziału w wydarzeniu mogą zgłosić się telefonicznie pod numerem 725 005 991.